Lapka BAM – alkomat, który mieści się w zaledwie jednej dłoni

Niektórym osobom po prostu smakuje, innym pomaga się odstresować i dobrze bawić. Alkohol, bo właśnie o nim mowa jest integralną częścią wielu spotkań okolicznościowych, imprez i spontanicznych wypadów.  Każde przyjęcie jednak kiedyś się kończy i nastaje pora powrotu do domu. Taksówkarze i kierowcy autobusów mają pełne ręce roboty. Niestety niektórzy imprezowicze, mimo krążącego w ich żyłach alkoholu siadają za kółko. Do tej pory alkomaty były nieporęczne i nieciekawe. Zaproponowany przez firmę Lapka model jest zupełnie inny, bardziej nowoczesny i przemyślany.

Lapka BAM(Breath Alcohol Monitor) jest w zasadzie akcesorium do telefonu umożliwiającym śledzenie spalania alkoholu w organizmie, a także dzielenie się wynikami ze znajomymi i całym światem. Największym atutem urządzenia jest jego wielkość i prostota. Innowacyjny alkomat mieści się w jednej dłoni. Użytkowanie nie wymaga zmiany ustnika, gdyż nie jest on potrzebny. Jego rolę odgrywa dłoń, która po ściśnięciu tworzy coś w rodzaju tunelu, a usta użytkownika nigdy nie dotykają urządzenia. Wybór koloru alkomatu i barw aplikacji, też nie jest przypadkowy. Ciemny odcień zgrywa się z nocnym klimatem, nie wzbudzając przy tym kontrowersji, podczas sprawdzania ilości alkoholu w wydychanym powietrzu.

LAPKA BAM2

Wykorzystanie tego nowoczesnego alkomatu jest bardzo łatwe. Po zainstalowaniu aplikacji na telefonie, co jest koniecznością. Wystarczy zacisnąć dłoń, trzymając w niej jednocześnie urządzenie. Następnie wziąć oddech i dmuchać przez 4 sekundy. Oddech sam aktywuje aplikacje, która  przedstawi wyniki na ekranie smartfon’a. Warto podkreślić również wybór podzespołów przez firmę Lapka. Zastosowana bateria charakteryzuje się dłużą wytrzymałością po naładowaniu, która oscyluje pomiędzy dwoma, a trzema miesiącami.

[slideshow_deploy id=’13738′]

Urządzenie stworzone przez firmę Lapka pomaga być bardziej świadomym i w większym stopniu kontrolować się. Alkomat nie tylko zachwyca rozwiązaniami, ale także detalami, jak przemyślaną kolorystyką. Jego sukces popierają również statystyki. Strona producenta oferuję zakup egzemplarza po cenie 199$. Jednak na chwilę obecną wszystkie zostały sprzedane.

LAPKA BAM1 LAPKA BAM7

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , , .