Joy Octopus – smartwatch dla najmłodszych

Joy Octopus to inteligentny zegarek skierowany do dzieci w wieku 3-8 lat, jego zadaniem jest pobudzanie odpowiedzialności u najmłodszych. Gadżet uczy i rozwija w zakresie sumienności i dobrych zachowań.

Joy Octopus (3)

Urządzenie marki Joy jest przyjazne dzieciom. Producent wyposażył je w atrakcyjną obudowę oraz bardzo czytelny i prosty w obsłudze system. Octopus umożliwia opracowanie listy obowiązków i dobrych praktyk, uwzględniając konkretne godziny i daty. Poszczególne pozycje może dodawać rodzic jak i samo dziecko. Wszystkie przypomnienia sygnalizowane są za pomocą delikatnych wibracji i sympatycznych obrazków.

Joy Octopus (1)

Zegarek przypomni więc dziecku o tym, że pora wstawać do szkoły, umyć zęby czy spędzić nieco czasu z rodziną. Każda wykonana zgodnie z rozkładem czynność, będzie nagradzana punktami przez wirtualnego stworka. Regularna sumienność przełoży się na pamiątkowe nagrody w postaci wirtualnych znaczków. Wszelkie aktywności można monitorować za pomocą smartfona na atrakcyjnych wykresach.

Joy Octopus (2)

Aktualnie trwa kampania crowdfundingowa Octopus w serwisie kickstarter.com. Na 28 dni przed jej zakończeniem, autorzy zebrali wielokrotność planowanej kwoty 50 tysięcy dolarów. Sukces ten powinien się przełożyć na skuteczne wdrożenie produkcji. Aby otrzymać własny Joy Octopus należy wesprzeć zbiórkę co najmniej 59 dolarów. Wysyłki zaplanowano na marzec przyszłego roku.

Joy Octopus (4)

Jeśli wolicie zadbać o rozwój fizyczny dziecka, warto spojrzeć na opaskę KidFit.

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .