Jet Grill – czeski grill wzorowany na turbinie samolotu

Jet Grill to grill o niezwykłym designie, jego wygląd nawiązuje do silników samolotów odrzutowych. Łatwo to zauważyć patrząc na jego opływowy kształt i znajdujące się na samej gorze śmigło. Okazuje się, że gadżet zaprojektowany przez czeskich projektantów oprócz nietypowej formy posiada także kilka innowacyjnych rozwiązań wpływających znacząco na jego funkcjonalność.

Jet Grill

Wewnątrz grilla umieszczona jest igła, która przypomina pionowy ruszt, na niej umieszcza się jedzenie. Igła ta jest połączona ze znajdującym się na górze śmigłem. Samo palenisko zaś znajduje się z boku rusztu. Można wymienić kilka zalet wynikających z takiego połączenia. Ciepło, które wytwarzane w skutek spalania węgla przyczynia się do obracania znajdujących się na górze skrzydełek. Dzięki temu obraca się wszystko co zostało umieszczone na ruszcie i w równy sposób grilluje. Dodatkowo, dzięki umieszczeniu paleniska z boku, spadający tłuszcz nie wpada bezpośrednio w ogień, a co za tym idzie minimalizowane jest ryzyko powstawania rakotwórczych substancji.

Czesi stworzyli gadżet,który zapewnia zdrowe grillowanie w połączeniu z nowoczesnym designem i solidną, niczym Skoda, czeską produkcją. Producenci zapewniają, że obsługa Jet Grill jest niezwykle łatwa, podobnie wygląda kwestia jego czyszczenia, pomysłodawcy są niezwykle pewni skuteczności swojego produktu, dają bowiem na niego dożywotnią gwarancję.

jet Grill 3Starania naszych południowo-zachodnich sąsiadów zostały docenione na arenie międzynarodowej. 40 międzynarodowych ekspertów designu oceniało tysiące różnych produktów przy wystawianiu nagród RedDot. Jet Grill został uhonorowany wyróżnieniem co świadczy o jego solidności i schludności.

Jet Grill

 

Posted in Archiwalne and tagged , , , .