Insidecoach – wyjątkowy trener w formie piłki

Insidecoach na pierwszy rzut oka może wyglądać jak zwykła piłka do gry w nogę. Jednak ta piłka potrafi o wiele więcej gdyż jest osobistym trenerem. Insidecoach nie tylko udzieli informacji o tym jak mocny oddaliśmy strzał (prędkość) ale także przeanalizuje naszą grę pod kątem podkręcenia i kontroli piłki .

insidecoach_1

insidecoach_2

Ciekawym urozmaiceniem jest możliwość rywalizowania z znajomymi w wybranym przez nas wyzwaniu. Trener ten komunikuje się z smartfonami (iOS, Android) za pośrednictwem WiFi.Uzyskany rezultat treningu możemy umieścić na Twitterze lub Facebooku.

insidecoach_3

insidecoach_5

Dodatkowo dedykowana aplikacja oferuje filmy instruktażowe, które mają poprawić naszą technikę.Kampania ta na Kickstarterze na 17 dni przed końcem zgromadziła niezbędne wsparcie w kwocie 29 475 $ (cel:25 000$). Tym samym Insidecoach od grudnia 2016 dostępny będzie w cenie 185 $.

insidecoach_4

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/2109568854/insidecoach-smart-soccer-ball-trainer/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

Posted in Archiwalne and tagged , , , .