HP Shredjet Pro 8594 – urządzenie trzy w jednym

Co jakiś czas prezentujemy wam pomysły zamieszczone na Behance.net, które mają szansę powodzenia. Czasami piękno tkwi w prostocie, jak chociażby HUG, czasem w formie artystycznej czyli Living Glass. Bardzo ciekawy projekt stworzyła firma HP tworząc Shredjet Pro 8594.

shred_1

shred_2

Urządzenie przeznaczone do biura łączy trzy funkcjonalności: niszczarki, kosza na odpady oraz odkurzacza. Choć urządzenie dedykowane jest do małych i średnich firm, także w domu znajdzie swoje zastosowanie. W wnętrzu Shredjet Pro 8594 znajdziemy dwa oddzielne pojemniki na odpady, jeden przeznaczony na zniszczony papier, drugi na pozostałe odpady.

shred_3

shred_4

Obecne niszczarki wymagają wkładania jednej lub maksymalnie kilku kartek ręcznie, tymczasem Shredjet Pro 8594 posiada specjalny podajnik. W czasie gdy urządzenie samo niszczy kartki my możemy wykonywać swoje obowiązki. Na dole ukryto dyskretnie moduł odkurzacza. Choć projekt ten istnieje tylko w formie cyfrowej istnieje duże prawdopodobieństwo, że HP zdecyduje się stworzyć i wypuścić na masową skalę Shredjet Pro 8594. Trzymamy kciuki za powodzenie tego projektu.

shred_5

shred_6

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , .