Hang Up Lamp – lampa słoneczna idealna na camping

Oświetlenie podczas wszelkiego rodzaju campingów i wypraw jest często sprawą problematyczną. Jednym z ograniczeń zwykłych latarek jest fakt ich zasilania, zazwyczaj są to zwykłe baterie, drugim zaś charakter oświetlenia które jest w dużym stopniu punktowe. Nikt inny jak 3 piękne kobiety – An Dayoung, An Youjung i Seo Jihyun – nie mógł tego wymyślić. Nie od dzisiaj wiadomo, że drogie panie boją się ciemności i potrafią w namiocie rozmawiać przez całą noc. Tak właśnie powstał koncept Hang Up Lamp.

Hang Up Lamp

Urządzenie jest specyficznym rodzajem lampy. Sama jej konstrukcja stworzona jest jakby z krótkich odcinków rury połączonych ze sobą. Z jednej strony jest biegun dodatni z drugiej ujemny, tworzą więc obieg elektryczny a kwestia jej włączenia i wyłączenia to tylko złączenie dwóch końców ze sobą.

Hang Up Lamp

Charakterystyka produktu ma jedną zasadniczą zaletę. Dzięki możliwości złączenia i rozłączenia Hang Up Lamp nie potrzebuje żadnych dodatkowych statywów czy haczyków, bez problemu można powiesić go na każdej gałęzi, lince, etc.

Hang Up Lamp

Lampa zasilana jest energią słoneczną. Jej poszczególne części (krótkie odcinki rury) które pokryte są sylikonem można dołączać przez co zmieniać jej długość.

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , .