Grill It – grilowanie w kuchennym zaciszu

Patrząc na pogodę za oknem, można uznać, że sezon grillowy już za chwile będzie otwarty. Coraz śmielej pojawiające się słońce zachęca do wychodzenia na zewnątrz. Są jednak i tacy, którzy z pewnych względów nie mogą sobie pozwolić na grillowanie smażonych kiełbasek  w plenerze. Dla nich rozwiązaniem jest produkt oferowany przez sklep Amazon.com.

grill_it

Mowa o Grill It. Czyli grillu, który wykorzystuje zwykły palnik kuchenki gazowej. Gadżet z wyglądu przypomina zwykły talerz. Na jego górze jednak znajduje się rusz. W praktyce, ogień z palnika podgrzewa dno naczynia, które oddaje ciepło rusztowi.

Grill_it

Jest to szybki sposób na domowego grilla, bez konieczności długich przygotowań. Dużym atutem takiego rozwiązania jest fakt, iż cały proces odbywa się bezdymnie. Można być jednak jednocześnie pewnym, że walory smakowe potrafi przygotowane na tradycyjnym grillu, mogą być nieco inne niż te wykorzystujące Grill It. Urządzenie ma jednak inną przewagę, po wlaniu do środka aromatycznego trunku (jak wino czy piwo), potrawy nabiorą całkowicie nowego smaku. Cena gadżetu została ustalona na poziomie 19,95$.

Grill_It

Posted in Archiwalne and tagged , , .