Glassy Zone – opaska fitness dla surferów

Glassy Zone to specjalna opaska treningowa stworzona przez surferów dla surferów. Opaska ta nie tylko monitoruje prędkość, trasę czy nawet czas serfowania po fali, ale także jest w stanie udzielić nam kilku przydatnych rad.

gloosy_1

gloosy_4

Urządzenie te w połączeniu z specjalną aplikacją w czasie rzeczywistym jest w stanie podać informacje o pogodzie wraz z zdjęciem meteorologicznym. Glassy Zone co ważne – jest wodoodporny. Ciekawym patentem jest ochrona przed promieniami UV .

gloosy_5

Dodatkowo Glassy Zone jest w stanie monitorować jakość oraz długość naszego snu. Opaska ta dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, morskiej oraz limonkowej. Co ważne wbudowana w Glossy Zone bateria jest w stanie wytrzymać tydzień, używając to urządzenie przez osiem godzin każdego dnia w trybie surfing mode.

gloosy_3

Dedykowana aplikacja Glassy App wymaga systemu iOS 7+ lub Android 4+.  Opaska ta waży zaledwie 45 gramów. Na dwa tygodnie przed końcem kampania na Indiegogo zakończyła się powodzeniem. Zakładana kwota 35 000 $ została przekroczona nieznacznie. Tym samym opaska ta w cenie 79 $ trafi do klientów na przełomie września – listopada 2016.

[iframe src=”https://player.vimeo.com/video/142190434″ width=”600″ height=”480″ frameborder=”0″ webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe]

gloosy_2

Posted in Archiwalne and tagged , , .