Gecko – wielofunkcyjny pilot kontrolujący smartfona

Pomoc w znalezieniu przedmiotów, przypominanie o ważnych czynnościach, a także kontrolowanie smartfona na odległość, są jedynie garstką z możliwość opisanego niżej urządzenia. Wielofunkcyjny pilot jakim jest Gecko został stworzony, aby ułatwić codzienne życie ludzi z tendencją do zapominania oraz tym, którzy poszukują nowych sposobów użytkowania ich gadżetów.

Dzięki Gecko odnalezienie zagubionych kluczy lub smartfona nie można już określić jako „mission impossible” , a sama czynność trwa zaledwie krótką chwile. Dodatkowo pamiętanie o godzinie brania lekarstw, wyprowadzenia psa lub innych ważnych aktywnościach nie spoczywa wyłącznie na ludzkich barkach. To sprytne urządzenie pozwala odciążyć człowieka oraz zapewnia mu rozrywkę.

GECKO8 GECko6

Gecko łącząc się ze smartfonem umożliwia zmianę muzyki, zrobienie zdjęcia oraz nagranie filmu. Każdą z tych czynności można wykonać na odległość, bez bezpośredniego kontaktu ze smartfonem. Wystarczy poruszyć ręką lub wykonać prosty gest, a Gecko wykona całą robotę za nas.

GECKO 1 GECKO2 GECKO3

Poprawa bezpieczeństwa użytkownika i jego mienia jest kolejnym aspektem wykorzystania Gecko. Przymocowując urządzenie do drzwi lub innego przedmiotu będziemy wiedzieli kiedy się poruszył. Ta opcja pozwala uchronić się przed kradzieżą oraz jest bardzo przydatna w przypadku małych domowników, którzy żądni przygód narażeni są na niebezpieczeństwa. Co więcej odpowiednio programując urządzenie po aktywacji, Gecko łączy się ze smartfonem i wykonuje telefon bezpieczeństwa do wybranej przez użytkownika jednostki.

GECKO4 GECKO5

Gecko jest miniaturowym urządzeniem o bezkresie  zastosowań. Na poparcie tego faktu jego pomysłodawcy stworzyli konkurs, w którym poszukują najkreatywniejszego pomysłu na wykorzystanie urządzenia.

GECKO9

 

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , .