Futurystyczny bezprzewodowy głośnik czyli Luna

Dziś chcielibyśmy wam zaprezentować futurystyczny bezprzewodowy głośnik od crazybaby o nazwie Luna. W porównaniu do niedawno opisywanego Heartbeat lub Sound Pipe te urządzenie nie wyróżnia się krzykliwym wyglądem. Jednak dyskretna konstrukcja ma jedną przewagę nad tamtymi rozwiązaniami.luna_1 luna_3

Tą przewagą jest możliwość sparowania aż do 32 takich głośników w trybie Impreza. Na uwagę zasługuje także podświetlany pierścień z przodu, którego kolor możemy ustalić z szerokiej palety RGB. Luna dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych, które dyskretnie wpisują się w design pomieszczenia.

luna_2

Z informacji technicznych : głośnik ten możemy sparować z każdym urządzeniem wyposażonym w moduł Bluetooth 4.0 lub WiFi 2.4 GHz (802.11 b\g\n). Za możliwość podłączenia wielu głośników do jednego źródła odpowiada funkcja MeshNet. Luna posiada także możliwość obudzenia nas o wyznaczonej godzinie przy pomocy radia lub ulubionej piosenki.

luna_4

Po sparowaniu kilku urządzeń możemy indywidualnie regulować głośność . Niewielki głośnik posiada moc 10 W oraz jest w stanie pracować bez przerwy przez osiem godzin (tyle wytrzymuje bateria). W chwili gdy czytacie tą informację Luna na Kickstarterze zgromadziła niezbędną kwotę 100 000 $, tym samym od października 2016 będzie można nabyć ten głośnik w cenie 249 $. Przez sześć dni obowiązuje promocyjna cena 149 $ zamiast 249 $ .

luna_5

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/lunabycrazybaby/luna-by-crazybaby-revolutionary-wireless-speaker/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

Posted in Archiwalne and tagged , , , .