Frebble – bliskość przez internet

Bliskość drugiej osoby jest jedną z tych rzeczy, których nie da się osiągnąć w samotności. Szybki tryb życia, konieczność przemieszczania się na dużych obszarach i duże wymagania pracodawców sprawiają, że ludzie coraz mniej czasu mają dla swoich najbliższych. Frebble jest namiastką bliskości podczas wideo rozmów.

Frebble to bezprzewodowe urządzenie dające złudzenie trzymania ręki ukochanej osoby. Gadżet może być wykorzystywany praktycznie przez każdego kto doświadcza rozłąki z ukochaną osobą. Czy to babcia z wnuczkiem, rodzice z dziećmi czy mąż z żoną.

FrebbleUrządzenie działa w taki sposób, że gdy jedna z osób uściśnie go to druga poczuje to uściśnięcie na swoim Frebble. Wszystko w czasie rzeczywistym. Gadżet dostosowany jest do dłoni dzięki czemu trzyma się go przyjemnie.

FrebblePomysłodawcy zapewniają, że urządzenie jest dodatkiem, który doskonale uzupełnia wideo rozmowy. Jest to co prawda tylko tani substytut bliskości, ale w połączeniu z głosem i obrazem osoby, której dawno się nie widziało może uczynić chwilę magiczną.

FrebbleUrządzenie wygląda ciekawie od strony designu. Wszelkie wrażenia dotyku możliwe są dzięki zamontowanym 2 silnikom wibracyjnym. Frebble ma być dostępny dla użytkowników komputerów PC. Trwają jednak prace nad wersjami dla systemów iOS i Android.

Frebble

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .