FoldiMate – urządzenie składające ubrania

Przeglądając ciekawe pomysły w internecie Think-About trafiło na FoldiMate. Ideą tego urządzenia jest automatyzacja procesu prasowania i składania ubrań. Brzmi kosmicznie? FoldiMate waży całkiem sporo bo 30 kg, a przy tym ma wymiary 71cm x 81cm x 79cm. Sama obsługa tego urządzenia sprowadza się na powieszeniu ubrania na specjalnych klipsach.

foldimate

Zaletą jest to, że możemy powiesić kilka bluzek\koszul na raz. Po naciśnięciu guzika i odczekaniu około 45 sekund FoldiMate samodzielnie poskłada ubranie, a przed tym wyprasuje pod wpływem pary. Opcjonalnie możemy dodać perfum, który sprawi, że ubrania będą pachnieć.

Zainteresowanie FoldiMate jest całkiem spore. Na głównej stronie licznik osób chętnych do zakupu wskazuje 114 773. Warto zaznaczyć, że przedsprzedaż jeszcze nie ruszyła. FoldiMate w zależności od konfiguracji ma kosztować 850 $, a przedsprzedaż rozpocznie się od 12 do 18 miesięcy. Zainteresowanych ewentualnym zakupem odsyłamy na stronę producenta.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/swNgjX0xHC8″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , , .