ChiliPad – by kontrolować temperature materaca

Wiele problemów z zasypianiem związane jest bezpośrednio z nieodpowiednią temperaturą wnętrza. Nie chodzi o sytuację w której partnerka zabiera całą kołdrę i musimy marznąć przez całą noc, czasem jest po prostu zbyt gorąco pod standardową kołdrą. Z rozwiązaniem przychodzi firma T2 International.

Chilipad

ChiliPad to specjalny materac z możliwością kontrolowania temperatury. Rozpiętość jest stosunkowo duża bo użytkownik może  wybierać z zakresu od 18 do 40 stopni Celsiusza.

Chilipad

W materacu zastosowany jest innowacyjny,  opatentowany przez T2 International, sposób ogrzewania wnętrza wodą. ChiliPad może mieć różne wymiary, posiada pilot bezprzewodowy do kontrolowania temperatury,  a producent daje 2 lata gwarancji na urządzenie. Pomysłodawcy wymyślili również wersję w której w obu połówkach materaca można niezależnie ustawić poziom nagrzewania.

chilipadUrządzenie wydaje się być ciekawym i pomysłowym rozwiązanie. Niestety za innowacyjnością i wygodą, w tym wypadku, trzeba sporo zapłacić. Przy wersji w rozmiarze 96,5 cm x 203 cm początkowa cena ustalona była na poziomie 599$, obecnie w promocji można go nabyć za 499$. Jeżeli jednak chodzi o model z możliwością niezależnego ustawienia temperatury cena wzrasta do 899$.

Chilipad

Niech nie tracą nadziei Ci którzy mimo posiadania ChiliPada dalej nie mogą zasnąć. W dalszym ciągu można szukać rozwiązania w nowinkach technicznych. Pomocne z pewnością okażą się – opisywane już przez nas – urządzenia do świadomego śnienia takie jak Aurora czy LUCI.

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .