Cabine – zewnętrzne doładowanie iPhona

Cabine to nietypowy model dodatkowej baterii do iPhona. W przeciwieństwie do typowych zewnętrznych akumulatorów, które wyposażone są w kable i dużą baterię, ten prezentuje się bardzo stylowo. Cabine nie zajmuje wiele miejsca, po jego zamontowaniu wygląd smartfona zmienia się w sposób nieznaczny. Akumulator wygląda trochę jak nietypowa, dodatkowa obudowa.

CabineSpecjalny magnetyczny adapter połączy iPhona z Cabine. Takie rozwiązanie zapewnia solidność połączenia, ale także łatwość zakładania i zdejmowania gadżetu. Sama konstrukcja urządzenia zbudowana jest z aluminium, zastosowanie tego metalu sprawia, że podczas ładowania smartfona za pomocą zewnętrznej baterii nie traci on swoich wizualnych walorów.

Cabine

W Cabine zastosowano baterię o pojemności 2200mAh, wydłuża to cykl pracy iPhona (w porównaniu z zastosowaniem samej baterii) o 130%. Warto dodać, że gadżet przeszedł pozytywnie wszelkie testy pod względem bezpieczeństwa użytkowania i na potwierdzenie tego posiada stosowne certyfikaty.
Ładowaniem Cabine zajmie się stacja dokująca, która posiada możliwość ładowania zarówno zewnętrznego akumulatora jak i samego smartfona. W przypadku podłączenia stacji, za pomocą portu USB, do komputera użytkownik może jednocześnie dokonywać transferu danych.

CabineTwórcy gadżetu poszli krok dalej. Do specjalnego adaptera, który łączy iPhona z Cabine zaprojektowali jeszcze jeden, który z jednej strony połączy się poprzez magnes, z drugiej zaś będzie posiadał typowe wejście dla ładowarki produktów z Apple. Pozwoli to na uzyskanie magnetycznego połączenia za pomocą iPhona i typowej dla niego ładowarki.

CabineCena urządzenia w przedsprzedaży została ustalona na poziomie 99$.

Cabine

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .