Blumoo – steruj centum multimedialnym za pomocą telefonu

Blumoo to niewielki produkt przedstawiony na indiogogo, który pozwala na sterowanie domowymi centrami multimedialnymi.  Po podłączeniu go przykładowo do wieży  już po chwili użytkownik będzie miał wygodny dostęp do swoich ulubionych utworów z zasobów telefonu bądź możliwość zmiany stacji radiowych bez potrzeby podchodzenia i przełączania.

Blumoo

Aby używać Blumoo użytkownik musi wpierw podłączyć białe i czerwone cinche do gniazd urządzenia audio, a następnie pobrać dedykowaną aplikację i połączyć się z telefonem za pośrednictwem Bluetooth. Zintegrowane urządzenie jest gotowe to pracy. O tym czy urządzenie jest aktywne czy nie informować będzie użytkownika niebieska dioda umieszczona w prawym górnym rogu na froncie.

Blumoo

Obsługa Blumoo odbywa się za pośrednictwem dedykowanej aplikacji dostępnej na smartphone z oprogramowaniami iOS bądź Android. Za jej pośrednictwem można sterować między innymi: telewizorem, odtwarzaczem Blu-Ray lub DVD , satelitą, wieżą itp. Natomiast konfigurować można poziom głośności, kolejność utworów bądź stacji radiowych czy poszczególnych płyt CD.  Dodatkowo aplikacja umożliwi wyłączenie i włączenie sprzętu audio za pomocą jednego kliknięcia. Producent informuje że Blumoo może być sterowany z dowolnego urządzenia mobilnego wyposażonego w aplikację (smartphone, tabletu, itp), tak aby użytkownik nie długo szukać tylko wybierał to co aktualnie ma pod ręką.

Blumoo

Specyfikacja:

  • Jack: 3,5mm
  • Bluetooth: 4.0
  • System: iOS i Android
  • Kolorystyka: aluminium,  czarny chrom i niebieski.

Blumoo

Blumoo

Blumoo

Blumoo

Blumoo

Blumoo

 

Urządzenie jest dostępne w zamian za wsparcie projektu na Indiegogo sumą minimalnie 45 dolarów, kampania zbierania funduszy trwa do 26.06.13r.

Blumoo

Posted in Archiwalne and tagged , , , .