B@jery [4] – Pomysłowe kubki

Liść na wodę – pocket cup (12 $)

Co prawda kraniki z wodą pitną nie są w Polsce rozpowszechnione, nie brakuje jednak źródełek czekających na odkrycie podczas pieszych wycieczek. Jeśli uznamy nabieranie wody do butelki za rozwiązanie zbyt oczywiste możemy wybrać pocket cup – gdy jest pusty jego rozmiary pozwalają na wygodne transportowanie w kieszeni.

Bajery Marzec
Czekoladowy kubek

Najlepszym sposobem na podanie deserowego trunku może okazać się zaserwowanie go w samym deserze – czyli czekoladowym kubku.

 

Bajery Marzec

Kubek zapobiegający poparzeniu – Nohot Cup (koncepcja).

Jest to kubek zaprojektowany w ten sposób aby w przypadku wlania gorącej cieczy wieczko wybrzuszało się utrudniając picie. W miarę wychładzania do temperatury nie grożącej poparzeniem wieczko będzie opadać dając dostęp do napoju.

Bajery MarzecUniwersalna szklanka – evOLerre (koncepcja)

Jest to koncepcja szklanki, która dzięki rożnym, wkręcanym nóżkom umożliwia zmianę jej funkcji.

bajery_marzec_7

Kubek informujący co pijesz (koncepcja)

Szklanka pokryta jest różnokolorowymi kropkami, które zlewają się kolorystycznie z popularnymi napojami. Dzięki temu po wlaniu mleka pojawia się napis „MILK”, podobnie jest przy soku pomarańczowym oraz Coli.

Bajery MarzecBajery MarzecBajery Marzec

Kubek z ośmiornicą na dnie – Octopus Surprise Mug (9,99 $)

Gdy płynu w kubku ubywa, powoli swoją obecność ujawnia biała ośmiornica. Przytwierdzona jest ona na stałe do dna naczynia.

Bajery Marzec

Kubek mini-mikser – PowerMixer (69 PLN)

Kubek wyposażony jest w wirnik, dzięki czemu można zrobić sobie szeika bądź koktajl nie odchodząc od komputera. urządzenie zasilane jest za pomocą kabla USB, ponadto z boku kubka umieszczona jest miarka ułatwiająca zastosowanie właściwych proporcji.

Bajery Marzec

Samo-mieszający kubek – Leniwy kubek (59 PLN)

Dla leniuchów którym nie chce się nawet pomieszać napoju wymyślono samo-mieszający kubek. Po wciśnięciu przycisku umiejscowionego na ‚uchu’ kubka aktywuje się mały wirniczek mieszający zawartość. Całość zasilana jest przez dwie baterie AAA.

Bajery Marzec

Kubek dla zapominalskich – Memo Mug

Coś wpadło do głowy podczas picia ciepłej i aromatycznej herbaty? Dla osób które nie chcą aby jakaś myśl im uciekła stworzony jest Memo Mug. Kubek posiada specjalną kieszonkę na flamaster, aby w razie potrzeby zapisać notkę na jego ściance.

Bajery Marzec

 

Posted in Archiwalne, B@jery and tagged , , , , , , , , , , , .