B@jery [28] – Lista dla św. Mikołaja

W tym roku byliśmy bardzo grzeczni, tak więc drogi Święty Mikołaju nie obrazilibyśmy się za fajne prezenty. Poniżej przedstawiamy obowiązkowe propozycje na listę dla świętego 🙂

 

Garmin Vivosmart

cena: około 703,20 PLN

garmin vivosmart

W Wigilię wypada przecież spróbować wszystkich potraw i to nie jeden raz. Efektem tego, po kilku dniach świętowania waga niesłusznie pokaże kilka kilogramów więcej. Tak więc aktywność w okresie poświątecznym jest bardzo wskazana! Ciekawym rozwiązaniem na prezent dla osób aktywnych mogą być wszystkiego rodzaju opaski i zegarki do ćwiczeń. My proponujemy naszym zdaniem najciekawsze na rynku rozwiązanie. Garmin Vivosmart zaopiekuje się naszą kondycją, pomoże w obsłudze smartfona a przy okazji oczaruje znajomych fantastycznym designem.

 

Kubek Camry – termiczny, zasilany samochodową zapalniczką

cena: 30,00 PLN

Camry Kubek termiczny

Poranna kawa czy herbata, zwłaszcza w zimniejsze dni poprawia samopoczucie. Jeśli chcecie sprezentować jakiś gadżet dla zmotoryzowanych smakoszy porannych ciepłych napojów – warto zwrócić uwagę na podgrzewany kubek Camry. Zasilanie tego urządzenia odbywa się poprzez ładowarkę wpinaną do samochodowej zapalniczki. Sam kubek pasuje do standardowych uchwytów na napoje.

 

Coloud – głośniki mobilne

cena: 78,00 PLN

Coloud głośniki

Świąteczne kolędy nie muszą lecieć z telewizyjnych programów czy katowanych kolejne święta płyt CD. Zdecydowanie bardziej postępowe będzie skorzystanie ze smartfona w roli odtwarzacza. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz przenośnych głośniczków, testowane przez nas Coloud z pewnością poradziłyby sobie z zagłuszeniem nadgorliwych kolędników.

 

Zaparzacz do herbaty – al’a świąteczny karpik

cena: 32,00 PLN

zaparzaczka_do_herbaty_rybka

Świąteczny karp w ramach protestu uciekł z wanny i ukrył się w imbryczku.  Rybka, nurek czy listek – zaparzacz do herbaty nie musi być nudny!  Natomiast wszyscy smakosze parzonej herbaty powinni uśmiechnąć się gdy znajdą taki upominek pod choinką.

 

Mapa świata/europy do zeskrobywania

cena: 77,00 PLN

mapka zdrapka

Mikołaj zwiedził cały świat – ci którzy chcą pójść w jego ślady, albo po prostu lubią podróżować mogą uwieczniać swoje wojaże, zdrapując miejsca w których byli. Dla dzieci to wspaniałą zabawa, dla dorosłych możliwość odświeżenia podróżniczych wspomnień.

 

3DOODLER – ręczna drukarka 3D

cena: 349,00 PLN

3DOODLER

 

Długopis? Blisko, lecz jednak drukarka 3D. Dzięki niej, każdy może narysować przestrzeni co mu przyjdzie do głowy. Jeśli taki prezent znajdzie się pod choinką, od razu pozwoli na stworzenie uzupełnień po corocznym pogromie bombek.

 

Słuchawki Bluetooth AP-B01 od ART

cena: 79,00 PLN

art_Bluetooth_AP-B01

Ruszając na zimowe wędrówki, warto zabrać nieco dobrej muzyki oraz słuchawki. Każdy kto wychodzi z takiego założenia, zna przykry moment w którym lodowaty kabel dotyka tak przyjemnie wygrzanego ciała. Później trzeba jeszcze zawiązać szalik, który ochoczo zaplątuje się w całe okablowanie. Tak więc po co te kable? Fajnym prezentem na święta mogą okazać się bezprzewodowe słuchawki Bluetooth. My proponujemy model AP-B01 z oferty marki ART, nie tylko uwolni nas od kabli ale również pozwoli na prowadzenie rozmów dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Pełną mobilność zapewnia składana konstrukcja.

 

Sunen Rękawiczki Bluetooth – do obsługi telefonu

cena: 119,00 PLN

Sunen Rękawiczki  Bluetooth

Koniec z zimnymi palcami! Koniec z ściąganiem rękawiczek aby odebrać telefon! i wreszcie Koniec z szukaniem telefonu! Święty Mikołaj mówi STOP!
Już od jakiego czasu można znaleźć rękawiczki, które pozwolą odebrać telefon, a nawet rozmawiać za swoim pośrednictwem.  Wszytko to dzięki technologi Bluetooth, mikrofonowi wbudowanemu w miejscu małego palca i głośnikowi w miejscu kciuka. Nam najbardziej podobają się dodatkowo ocieplane rękawiczki Sunen, które są łatwo dostępne w Polsce.

Posted in Archiwalne, B@jery and tagged , , , , , , , , , , , , , .