Bezprzewodowe słuchawki czyli Decibullz

Temat słuchawek na naszym portalu gościł już nie raz. Nie tak dawno opisywaliśmy słuchawki niczym pchełki o nazwie Phazon. Dziś natomiast chcemy przedstawić wam rozwiązanie Decibullz. Innowacyjne w tych słuchawkach jest to, że dopasowują się one do ucha użytkownika.

decibullz_1
decibullz_3

A jest to możliwe dzięki specjalnej masie, która przypomina nieco plastelinę. Dzięki temu sami dopasowujemy słuchawki do wnętrza małżowiny usznej. Decibullz łączą się z smartfonem bezprzewodowo, za pośrednictwem Bluetooth’a. Słuchawki te świetnie wygłuszają zewnętrzny hałas o wartości nawet 40 decybeli. Wbudowana w Decibullz bateria wystarczy na nieco ponad pięć godzin słuchania muzyki.

decibullz_2

Słuchawki te dostępne są w siedmiu różnych kolorach, począwszy od niebieskiego, różowego, zielonego, czarnego, pomarańczowego, a kończąc na czerwieni i brązie. Decibullz w chwili obecnej zebrał aż 196 490$ za pośrednictwem Kickstera. Zakładany przez twórców cel ustawiony był na 50 000$. Słuchawki te dostępne będą od marca w cenie 79 $.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/decibullz/the-first-wireless-custom-molded-earbuds/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

decibullz_4

Posted in Archiwalne and tagged , , .