BestiaNera Hybrid – rower z karbonu

Wpisując w naszą wyszukiwarkę hasło rower znajdziecie sporo rozwiązań zarówno rowerów tradycyjnych ale także i elektrycznych. Jednak czegoś podobnego do BestiaNera HYBRID nie widzieliście. Sportowo wyglądająca kolarzówka wykonana została z karbonu.

bestianera_1

bestianera_2

Dzięki temu całkowita waga BestiaNera Hybrid nie przekracza 10 kilogramów wliczając wbudowany akumulator, który podczas hamowania samoczynnie się ładuje (system KERS). BestiaNera jest w pełni „smart” gdyż po synchronizacji za pomocą Bluetootha możemy wybrać jeden z siedmiu różnych trybów pracy.

bestianera_3

bestianera_6

Elektryczny silnik jest w stanie rozpędzić rower do prędkości 30 kilometrów na godzinę – to na warunki miejskie całkiem przyzwoity wynik. Każdy jeden element w tym rowerze wykonany jest z komponentów najwyższej jakości.

bestianera_5

bestianera_4

BestiaNera Hybrid dostępny jest w trzech wariantach: light, ubran oraz sport.  Niestety za jakość należy sporo zapłacić. Choć włoska firma Tiredbikes nie podała cennika wiadomo, że przyjmowane są indywidualne zamówienia drogą mailową. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

http://www.tredbikes.com/portfolio/bestianera-pista/?lang=en

Posted in Archiwalne and tagged , , , .