BEDJET – zimne łóżko to już przeszłość

Zima to pora roku, gdy koszty mieszkania, szczególnie w krajach o niskich temperaturach zwyżkują. W chłodniejsze wieczory ostatnią rzeczą, która przychodzi na myśl  jest wyłączenie ogrzewania. Niska temperatura wpływa negatywnie na zdrowie i samopoczucie osób na nią narażonych. Jednym z nieprzyjemnych momentów tego okresu jest kładzenie się do lodowatego łóżka. Zakładanie cieplejszych pidżam, podkręcanie ogrzewania są sposobami na  radzenie sobie, z tym problemem, jednak kosztem utraty pieniędzy i wygody. Projekt BEDJET może  całkowicie wyeliminować tą nieprzyjemną sytuację.

Ciche i bezpieczne urządzenie jakim jest BEDJET składa się z 2 części: węża doprowadzającego i dyszy. Jego proekologiczna charakterystyka jest dużym plusem. Łóżkowy podgrzewacz jest energooszczędny i codzienne użytkowanie nie odbije się drastycznie na rachunku z elektrowni. Warto podkreślić także szybkość działania BEDJET’a. Tylko 3 minuty wystarczą, żeby  łóżko osiągnęło optymalną temperaturę.

BEDJET1 BEDJET2

BEDJET4

BEDJET może być kontrolowany w dwa sposoby. Pierwszym z nich jest tradycyjny bezprzewodowy pilot, na którym użytkownik ustawia odpowiadającą mu temperaturę i aktywuje urządzenie. Drugą opcją jest skonfigurowanie go ze smartfonem i posługiwanie się nim dzięki zainstalowanej aplikacji.  BEDJET nie tylko może służyć jako ratunek w chłodne noce. Funkcja chłodzenia pomaga w radzeniu sobie także w okresie upałów. Cena urządzenia wynosi 169$.

BEDJET5 BEDJET3

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , , .