Ayra – najmocniejszy, kieszonkowy głośnik Bluetooth

Ayra to, jak zapewniają projektanci, najpotężniejszy kieszonkowy, bezprzewodowy głośnik na rynku. Dzięki połączeniu Bluetooth muzykę można odtwarzać z każdego urządzenia wyposażonego w ten moduł, istnieje także możliwość połączenia za pomocą kabla i standardowego wejścia 3,5 mm. Gadżet ma dostarczać masę frajdy dzięki najdźwięczniejszym i najbardziej głębokim dźwiękom dostępnych w tego typu głośnikach.

Ayra

Pomysłodawcy projektu chcieli aby produkt był dobry jakościowo, elegancki i łatwy w obsłudze. Swoją prostotę zdradza ilość przycisków potrzebnych do jego obsługi, wystarczą 3 – Play, Next i Back. Wbudowany, litowo-jonowy, akumulator pozwoli na ciągły odsłuch przez 7 godzin.

Ayra ma być także doskonałym urządzeniem do oglądania filmów a jakością dźwięku robić konkurencję kinom domowym. Bez problemu połączy się zarówno z komputerami PC i MAC. Na urządzeniach mobilnych zaś współpracuje z takimi systemami jak chociażby Android i iOS.

Ayra

Autorzy pomysłu – Elyakim Samuel i Joshua Fairbairn – zbierali pieniądze aby rozpocząć sprzedaż produktu finalnego na dużą skalę. Cena głośnika Ayra w przedsprzedaży wynosi 45$, przewidywany czas dostawy to styczeń 2014. Warto dodać, że w chwili pisania tego newsa Panowie zebrali już kwotę potrzebną do dalszych działań. Pozostaje czekać aż produkt pojawi się w sklepach.

Ayra

 

 

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .