Atomyzer – rozpylanie płynów iPhonem

Kobiety bardzo często noszą w torebce perfumy. Używają ich tak często aby być pewnym, że każdy mężczyzna w odległości najbliższych 5 kilometrów będzie czuł jej zapach. Prezentowany dzisiaj gadżet może służyć do wielu celów, ale intuicja podpowiada, że od teraz kobiety nie będą musiały otwierać torebki aby rozpylić swoją ulubioną nutę zapachową.

Atomyzer to specjalna obudowa na iPhona, dzięki której smartfon zyska dodatkową funkcję rozpylania płynów. Sama obudowa wygląda bardzo designersko. U jej góry znajduje się przycisk służący do psikania.

AtomyzerNajwiększą zaletą prezentowanego gadżetu jest to, że zawsze może być pod ręką. Takie tłumaczenie może wydawać się nie racjonalne dla mężczyzn, zwłaszcza jeżeli chodzi o perfumy. Okazuje się jednak, że także inne, bardziej użyteczne,płyny znajdą w nim zastosowanie.

Atomyzer

Autorzy projektu zapewniają, że oprócz perfum wewnątrz może znajdować się płyn do dezynfekcji rąk (przydatne w podróży), gaz pieprzowy (przydatny do samoobrony) czy odświeżacz oddechu (przydatny po pizzy z sosem czosnkowym). Wszystko to pod ręką, do użycie niemalże natychmiast.

Atomyzer

Autorzy pomyśleli także o tym aby w przyszłości astmatycy mogli korzystać z urządzenia, wkładem byłby lek, który należałoby wdychać. W tym momencie są to tylko daleko idące plany.

AtomyzerRozszerzeniem użyteczności Atomyzer jest to, że każdy użytkownik może go samodzielnie napełniać, dowolnym płynem. Przypomina to nieco napełnianie zapalniczki gazem. Zadbano także o to aby płyn nie wydostawał się wtedy gdy iPhone jest np. w kieszeni. Wystarczy przekręcić guzik odpowiedzialny za rozpylanie by zablokować możliwość korzystania z gadżetu.

Atomyzer

W przedsprzedaży Atomyzer ma być sprzedawany od 25$. Trzeba spodziewać się, że w przypadku seryjnej produkcji ta cena może być wyższa. Sam gadżet jest dość ciekawy, ale czy trafi do serc fanów jabłuszek? Ciężko powiedzieć.

Atomyzer

Posted in Archiwalne and tagged , , , .