Dron do zdjęć czyli Hover Camera

Większość dronów jak nie wszystkie posiadają kamerę, która umożliwia rejestrowanie obrazu video. Jednak mało kto skupia się za wykonywaniu zdjęć np. na imprezie tylko za pomocą drona. Jednak to może się zmienić za sprawą Hover Camera. Niewielkie i lekkie urządzenie (waży poniżej 250 gramów) wyposażone jest w 13 Mpix kamerę zdolną nagrywać w jakości 4K.

hover_camera

Hover Camera może pracować w kilku trybach. Po uruchomieniu może zawisnąć w powietrzu tym samym umożliwiając nam zrobienie zdjęcia na którym będziemy. Inną funkcją jest możliwość podążania za nami i rejestrowania wszystkiego z góry. Dla miłośników sportów ekstremalnych – rozwiązanie idealne.

Sekretem niewielkiej wagi oraz wytrzymałości jest obudowa wykonana z karbonu. Po złożeniu Hover Camera możemy schować tego drona do np. plecaka lub torebki. Jest jednak kilka znaków zapytania. Pierwszy to bez wątpienia cena oraz rzeczywista jakość zdjęć. Drugą sprawą jest czas pracy na baterii bo co nam po aparacie, który będzie wymagał ładowania kilka razy w ciągu dnia.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/aOn-BG4h0pQ” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

Posted in Archiwalne and tagged , , .